ПрАТ "ЗАБЗ"

     
 

Річний звіт за 2011 рік

Опис бізнесу(текстова частина)

Важливі події розвитку (в тому числі злиття, поділ, приєднання, перетворення, виділ) В 1971 роцi було створено державне пiдприємство "Запорiзький обласний об'єднаний асфальто-бетонний завод". В 1990 роцi державне пiлприємство "ЗООАБЗ" перетворено а орендне пiдприємство, а в процесi приватизацiї у ВАТ "ЗАБЗ" (1996р.). Цi змiни були викликанi державною полiтикою приватизацiї, а також тим, що пiдвпорядкування пiдприємства багатьом структурним пiдроздiлам негативно впливало на роботу Товариства, не даючи можливостi швидко перебудовуватися в умовах iснуючого ринку.
Згiдно рiшення загальних Зборiв акцiонерiв, якi вiдбулися 17.04.2011 року, визначено тип товариства як "Приватне" i змiнено назву на Приватне акцiонерне товариство "Запорiзький асфальтобетонний завод". Державну реєстрацiю змiн до установчих документiв проведено 20 квiтня 2011 року.
Iнших змiн, в тому числi таких як злиття, подiл, видiл, приєднання чи перетворення, протягом звiтного року не було.
ПрАТ "Запорiзький асфальтобетонний завод" - акцiонерне товариство по виробництву гарячих асфальто-бетонних сумiшiв. Товариство вiдноситься до галузi промисловостi будiвельних матерiалiв.
Протягом перiоду iснування пiдприємства напрямки його дiяльностi не змiнювалися, але додатково була створена структура по виконанню ремонтно-будiвельних та ремонтно-дорiжних робiт. Новi види продукцiї, крiм iснуючих марок асфальто-бетону, не впроваджувалися. Дiяльнiсть пiдприємства на закордонному ринку неможлива, тому як продукцiя асфальто-бетону не пiдлягає зберiганню.
В звiтному перiодi розроблена проектна документацiя и здiйснена установка рукавного фiльтру на асфальтозмiшувальну установку ДС 158, що привело до значного зменшення шкiдливих викидiв в атмосферу.
Про організаційну структуру емітента, дочірні підприємства, філії, представництва та інші відокремлені структурні підрозділи із зазначенням найменування та місцезнаходження, ролі та перспектив розвитку, зміни в організаційній структурі у відповідності з попереднім звітним періодом Всього до складу Товариства входять два цеха по виготовленню асфальто-бетону та переробцi бiтуму. Дочiрнiх пiдприємств, фiлiй, представництв чи iнших структурних пiдроздiлiв Товариство не має.
Змiни вiдбулися тiльки в органiзацiйнiй структурi управлiння: за рiшенням Зборiв вiд 17.04.2011р. лiквiдовано колегiальний виконавчий орган - Правлiння i утворено одноосiбний виконавчий орган - Директор.
Будь-які пропозиції щодо реорганізації з боку третіх осіб, що мали місце протягом звітного періоду, умови та результати цих пропозицій Будь-яких пропозицiй з боку третiх осiб щодо реорганiзацiй Товариства протягом звiтного перiоду до кервництва не надходило.
Опис обраної облікової політики (метод нарахування амортизації, метод оцінки вартості запасів, метод обліку та оцінки вартості фінансових інвестицій тощо) Фiнансова звiтнiсть пiдприємства складається вiдповiдно до нацiональних Положень (стандартiв) бухгалтерського облiку, затверджених МФУ, та iнших нормативно-правових актiв щодо ведення бухгалтерського облiку та складання фiнансової звiтностi з дотриманням, вiдповiдно до галузевих особливостей, методичних рекомендацiй щодо застосування НП(С)БО.

На пiдприємствi встановленi наступнi принципи обраної облiкової полiтики:
- облiк готової продукцiї ведеться за фактичною собiвартiстю. Залишкiв готової продукцiї пiдприємство не має, так як вона не пiдлягає зберiганню;
- облiк реалiзованої продукцiї ведеться як у грошовому виразi так i по бартеру. Облiк готової продукцiї, послуг та вiдпуск матерiалiв по бартеру ведеться по фактичнiй собiвартостi та облiковiй цiнi на вiдпуск матерiалiв;
- витрати на податок на прибуток включають податки, розрахованi у вiдповiдностi до дiючого податкового законодавства України, з урахуванням суттєвих тимчасових рiзниць, якi були компенсованi або виникли у звiтному перiодi;
- основнi засоби вiдображаються в облiку за фактичними витратами на їх придбання, доставку, встановлення, спорудження i виготовлення. Iндексацiя балансової вартостi основних фондiв проводилася згiдно з механiзмом та iндексами, встановленими державними органами.
Нарахування амортизацiї основних засобiв проводиться у вiдповiдностi з українським податковим законодавством;
- Строк амортизацiї нематерiальних активiв визначається строком їх корисного життя, але не перевищує 10 рокiв. Амортизацiя нараховується прямолiнiйним методом;
- дебiторська заборгованiсть вiдображається за реальною вартiстю. Вирахування безнадiйних боргiв здiйснюється тодi, коли керiвництво пiдприємства визначить борги як безнадiйнi. Iнша дебiторська заборгованiсть складається iз заборгованостi, що не пов'язана з продажем продукцiї та наданням послуг;
- iнвестицiй товариство не має;
- запаси включають матерiали, паливо, запаснi частини, товари для перепродажу. Запаси облiковуються за собiвартiстю, яка включає витрати на придбання, доставку та переробку i реалiзуються за методом ФIФО;
- облiк касових операцiй на пiдприємствi ведеться згiдно з порядком ведення касових операцiй в нацiональнiй валютi України. Пiдприємство валютних цiнностей не має, валютний рахунок не ведеться;
- власний капiтал визначений вiдповiдно до нацiональних нормативiв бухгалтерського облiку.
Текст аудиторського висновку Даний аудиторський висновок складено для подання Керiвництву, Акцiонерам Товариства та iншим користувачам у складi рiчної звiтностi за 2011 рiк.

ОСНОВНI ВIДОМОСТI ПРО ЕМIТЕНТА:
Найменування : приватне акцiонерне товариство "Запорiзький асфальтобетонний завод"
Код ЄДРПОУ: 03327144
Свiдоцтво про державну реєстрацiю Серiя АО1 № 029707.Дата проведення державної реєстрацiї 02.12.1996 року. Номер запису про включення вiдомостей про юридичну особу до ЄДР 11031050006013211
Мiсцезнаходження :69095 м.Запорiжжя, вул..Гончарова,20
Основнi види дiяльностi:-26.63.0 Виробництво готових для використання бетонних сумiшей.

ОПИС АУДИТОРСЬКОЇ ПЕРЕВIРКИ.
Аудиторська перевiрка здiйснена вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв аудиту контролю якостi аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг (далi - МСА) Мiжнародної федерацiї бухгалтерiв, прийнятих в якостi Нацiональних стандартiв аудиту рiшенням Аудиторської палати України № 122-2 вiд 31 березня 2011 року, в тому числi у вiдповiдностi iз МСА № 700 "Формулювання думки та надання звiту щодо фiнансової звiтностi", МСА № 705 "Модифiкацiя думки у звiтi незалежного аудитора", МСА 706 "Пояснювальнi параграфи та параграфи з iнших питань у звiтi незалежного аудитора". , Вимог до аудиторського висновку при розкриттi iнформацiї емiтентами цiнних паперiв (крiм емiтентiв облiгацiй мiсцевої позики), якi затвердженнi рiшенням комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку № 1360 вiд 29.09.2011 р. , iнструктивного листа щодо обсягу розкриття емiтентами iнформацiї про аудиторський висновок , який оприлюднюється в офiцiйному друкованому виданнi та розмiщується в загальнодоступнiй iнформацiйнiй базi Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку, який затверджений рiшенням ДКЦПФР № 69 вiд 31.01.2008 р.
Цi стандарти вимагають вiд нас дотримання вiдповiдних етичних вимог, а також зобов'язують нас планувати i здiйснювати аудиторську перевiрку з метою одержання об'рунтованої впевненостi в тому, що фiнансовi звiти не мiстять суттєвих викривлень. Аудит включає перевiрку шляхом тестування доказiв, якi пiдтверджують суми й розкриття iнформацiї у фiнансових звiтах, а також оцiнку i застосованих принципiв бухгалтерського облiку й суттєвих попереднiх оцiнок, здiйснених управлiнським персоналом, а також оцiнку загального подання фiнансових звiтiв. У своїй роботi аудитор використовував принцип вибiркової перевiрки. Пiд час перевiрки до уваги бралися тiльки суттєвi викривлення. Планування i проведення аудиту було спрямоване на одержання розумних пiдтверджень щодо вiдсутностi у фiнансовiй звiтностi суттєвих помилок. Дослiдження здiйснювалось шляхом тестування доказiв на об'рунтування сум та iнформацiї, розкритих у фiнансовiй звiтностi, а також оцiнка вiдповiдностi застосованих принципiв облiку нормативним вимогам, щодо органiзацiї бухгалтерського облiку i звiтностi в Українi, чинним протягом перiоду перевiрки. Вибiр процедур залежить вiд судження аудитора, включаючи оцiнку ризикiв суттєвих викривлень фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства або помилки. Виконуючи оцiнку цих ризикiв, аудитор розглядав заходи внутрiшнього контролю, що стосуються складання та достовiрного подання суб'єктом господарювання фiнансової звiтностi, з метою розробки аудиторських процедур, якi вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю суб'єкта господарювання. Аудит включає також оцiнку вiдповiдностi використаних облiкових полiтик, прийнятнiсть облiкових оцiнок, виконаних управлiнським персоналом, та загального подання фiнансової звiтностi.
Метою проведення аудиторської перевiрки фiнансової звiтностi є надання аудиторовi можливостi висловити думку стосовно того, чи складена фiнансова звiтнiсть в усiх суттєвих аспектах згiдно з визначеною концептуальною основою фiнансової звiтностi.
На нашу думку, отриманi аудиторськi докази є достатньою та вiдповiдною основою для висловлення аудиторської думки.
Аудиторський висновок складено вiдповiдно до статтi 40 Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок", Законiв України "Про аудиторську дiяльнiсть", "Про акцiонернi товариства", Мiжнародних стандартiв контролю якостi, аудиту, огляду, iншого надання впевненостi та супутнiх послуг, а також рiшення Аудиторської палати України вiд 31.03.2011 р. № 122I2 "Про порядок застосування в Українi Стандартiв аудиту та етики Мiжнародної федерацiї бухгалтерiв" з урахуванням вимог Положення щодо пiдготовки аудиторських висновкiв, якi подаються до Нацiональної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку при розкриттi iнформацiї емiтентами та професiйними учасниками фондового ринку (затвердженого рiшенням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку вiд 29 вересня 2011 р. № 1360), зареєстрованого в Мiнiстерствi юстицiї України 28.11.2011 р. за № 1358I20096.
Пiд час перевiрки на вибiрковiй основi використовувались данi Головної книги та журналiв-ордерiв за 2011 рiк, данi промiжної квартальної та мiсячної фiнансової та повний комплект фiнансової звiтностi за 2011 р., регiстри бухгалтерського облiку. Ми планували та виконували аудиторську перевiрку таким чином, щоб забезпечити достатню впевненiсть в тому, що фiнансова звiтнiсть не мiстить суттєвих перекручень.
Фiнансова звiтнiсть Товариства пiдготовлена згiдно формату Нацiональних положень (стандартiв) бухгалтерського облiку.

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ УПРАВЛIНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ.
Управлiнський персонал несе вiдповiдальнiсть за пiдготовку та достовiрне представлення цих фiнансових звiтiв у вiдповiдностi до нацiональних положень IстандартiвI бухгалтерського облiку та чинного законодавства України. Вiдповiдальнiсть управлiнського персоналу охоплює: розробку, впровадження та використання внутрiшнього контролю стосовно пiдготовки та достовiрного представлення звiтiв, якi не мiстять суттєвих викривлень внаслiдок шахрайства або помилки, вибiр та застосування вiдповiдної облiкової полiтики, а також облiкових оцiнок, якi вiдповiдають обставинам.
За повноту та достовiрнiсть наданих для перевiрки документiв, фiнансову iнформацiю та фiнансову звiтнiсть Товариства вiдповiдальнiсть несе керiвництво товариства .

ВIДПОВIДАЛЬНIСТЬ АУДИТОРА.
Нашою вiдповiдальнiстю є висловлення думки щодо цiєї фiнансової звiтностi на основi результатiв проведеного нами аудиту. Ми провели аудит у вiдповiдностi до Мiжнародних стандартiв аудиту. Цi стандарти вимагають вiд нас дотримання вiдповiдних етичних вимог, а також планування й виконання аудиту для отримання достатньої впевненостi, що фiнансова звiтнiсть не мiстить суттєвих викривлень.
Аудит передбачає виконання аудиторських процедур для отримання аудиторських доказiв стосовно сум та розкриттiв у фiнансовiй звiтностi. Вiдбiр процедур залежить вiд судження аудитора, включаючи оцiнку ризикiв суттєвих викривлень фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства або помилки.
Виконуючи оцiнку цих ризикiв, аудитор розглядає заходи внутрiшнього контролю, що стосуються складання та достовiрного подання фiнансової звiтностi товариством, з метою розробки аудиторських процедур, якi вiдповiдають обставинам, а не з метою висловлення думки щодо ефективностi внутрiшнього контролю суб'єкта господарювання. Аудит включає також оцiнку вiдповiдностi використаної облiкової полiтики, прийнятнiсть облiкових оцiнок, зроблених управлiнським персоналом, та загального подання фiнансової звiтностi.
Ми вважаємо, що отримали достатнi i належнi аудиторськi докази для висловлення умовно-позитивної думки.

Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки:
a) Оскiльки договiр про здiйснення аудиторської перевiрки був укладений пiсля дати Балансу, ми не приймали участь в iнвентаризацiї матерiальних активiв Товариства. Вiдповiдно ми не мали змоги визначити, чи була потреба в будь-яких коригуваннях основних засобiв та запасiв Товариства.
b) МСА вимагають вiд нас оцiнити чи є об'рунтованими оцiнки, у тому числi облiковi оцiнки за справедливою вартiстю. У зв'язку з тим, що Товариством переоцiнка основних засобiв, можливiсть якої передбачена П(С)БО 7 "Основнi засоби", не здiйснювалася, ми не можемо вважати що такi необоротнi активи повною мiрою вiдповiдають їхнiй справедливiй вартостi станом на 31.12.2011 р.
У той же час допускаємо, що зазначенi викривлення можуть бути несуттєвими.

УМОВНО -ПОЗИТИВНА ДУМКА:
На нашу думку, за винятком впливу питань, про якi йдеться у параграфi "Пiдстава для висловлення умовно-позитивної думки", фiнансова звiтнiсть вiдображає достовiрно, в усiх суттєвих аспектах фiнансовий стан Товариства станом на 31.12.2011 року, та його фiнансовi результати за 2011 рiк, вiдповiдно до П(С)БО.

ДУМКА АУДИТОРА ЩОДО ПОВНОГО КОМПЛЕКТУ ФIНАНСОВОI ЗВIТНОСТI ВIДПОВIДНО ДО МСА 700. "Формування думки та надання звiту щодо фiнансової звiтностi"
1)РОЗКРИТТЯ IНФОРМАЦII ЗА ВИДАМИ АКТИВIВ ВIДПОВIДНО ДО НАЦIОНАЛЬНИХ СТАНДАРТIВ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛIКУ.
Необоротнi активи.
Згiдно "Iнструкцiї по iнвентаризацiї основних засобiв, нематерiальних активiв, товарно-матерiальних цiнностей, грошових коштiв та грошових документiв i розрахункiв" , затвердженої наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 11.08.1994 року №69 Товариством проведено iнвентаризацiю основних засобiв IНаказ №35 вiд 30.11.2011 рокуI.
Наявнiсть основних засобiв та нематерiальних активiв за первiсною вартiстю станом на 01.12.2011 року пiдтверджено актом iнвентаризацiї вiдповiдає даним бухгалтерського облiку та складає 4065 тис.грн:
- будинки та споруди-1044 тис.грн.;
- транспортнi засоби-594 тис.грн..
- машини та обладнання-101329 тис.грн..
- iнструменти та прилади-88 тис.грн.
- iншi основнi засоби-11тис.грн..
- бiблiотечнi фонди-1 тис.грн.
- малоцiннi необоротнi матерiальнi активи-73 тис.грн.
-iнвентарна тара-1 тис.грн.
- нематерiальнi активи-7 тис.грн.
Придбання основних засобiв в розмiрi 24 тис.грн. здiйснено за рахунок власних коштiв.
У бухгалтерському облiку забезпечено достовiрнiсть оцiнки власних основних засобiв. Основнi засоби облiкованi за вартiстю придбання.
Всi основнi засоби використовуються за призначенням, обмежень на використання не iснує. Ступiнь використання основних засобiв становить 100%.
В 2011 роцi переоцiнка основних засобiв не здiйснювалась.
Основних засобiв , переданих на комiссiю, заставу не має.
Облiк основних засобiв вiдповiдає вимогам ПОЛОЖЕННЯ (СТАНДАРТ) БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛIКУ 7 "ОСНОВНI ЗАСОБИ", затвердженого Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 27 квiтня 2000 р. N 92.
У бухгалтерському облiку знос (амортизацiя) основних засобiв на протязi звiтного перiоду визначався методом прямолiнiйного нарахування та облiковувався на вiдповiдному рахунку 13 "Знос основних засобiв" у розрiзi окремих об'єктiв основних засобiв.
Нарахування зносу (амортизацiї) проводились щомiсячно. Нарахування амортизацiї по основних засобах здiйснюється на пiдприємствi у вiдповiдностi з дiючими нормами амортизацiйних вiдрахувань за допомогою програмного забезпечення. . Нарахування амортизацiї по основних засобах здiйснюється на пiдприємствi у вiдповiдностi з дiючими нормами амортизацiйних вiдрахувань ст.144 Податкового кодексу України
За поточний рiк сума нарахованого зносу (амортизацiї) основних засобiв склала 1055 тис.грн..
На протязi звiтного перiоду забезпечено незмiннiсть методiв нарахування зносу (амортизацiї) згiдно Положення (стандарту) бухгалтерського облiку №7 "Основнi засоби".
На 31.12.2011 року до складу нематерiальних активiв вiднесено вартiсть придбання нематерiальних активiв на загальну суму 7 тис.грн. За поточний рiк арахованого зносу (амортизацiї) не вiдбувалось.
Станом на 31.12.2011 року iнших необоротних активiв не має.

Оборотнi активи.
На пiдприємствi ведеться синтетичний та аналiтичний облiк виробничих запасiв. Товарно-матерiальнi цiнностi облiковуються за методом FIFO по вартостi придбання .
В бухгалтерському облiку пiдприємства забезпечено незмiннiсть методологiї вiдображення господарських операцiй протягом всього року. Показники фiнансової звiтностi вiдповiдають бухгалтерському облiку товарно-матерiальних цiнностей за їх видами та участю у виробничому процесi згiдно з чинним законодавством.
Виробничi запаси облiкованi за вартiстю придбання та згрупованi по видам. Станом на 31.12.2011 року облiкованi виробничi матерiали на суму 1815 тис.грн.
Протягом звiтного перiоду дооцiнка матерiальних цiнностей не здiйснювалась.
Запасiв, переданних на комiссiю , заставу не має.
Наявнiсть виробничих запасiв за первiсною вартiстю станом на 01.12.2011 року пiдтверджено актом iнвентаризацiї вiдповiдає даним бухгалтерського облiку та складає 1815 тис.грн.
Облiк запасiв пiдприємства вiдповiдає вимогам ПОЛОЖЕННЯ (СТАНДАРТ) БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛIКУ 9 "ЗАПАСИ" ,затвердженого Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 20 жовтня 1999 р. N 246
Поточна дебiторська заборгованiсть за роботи, послуги визнано активом одночасно з визнанням доходу вiд реалiзацiї та оцiнюється за первiсною вартiстю.
Класифiкацiя дебiторської заборгованостi здiйснюється групуванням дебiторської заборгованостi за строками її погашення.
На кiнець звiтного перiоду загальна дебiторська заборгованiсть Товариства складає 2218 тис.грн. В порiвняннi з показниками залишку загальної дебiторської заборгованостi на початок року, показник заборгованостi суттєво збiльшився на 652 тис.грн.. Дебiторська заборгованiсть за товари, роботи та послуги- 838 тис.грн.,за виданими авансами-1377 тис.грн.iнша поточна заборгованiсть- 3тис.грн..
Станом на 31.12.2011 року резерв сумнiвних боргiв не сформовано.
Дебiторська заборгованiсть частково пiдтверджена актами звiрки.
Облiк дебiторської заборгованостi вiдповiдає вимогам ПОЛОЖЕННЯ (СТАНДАРТ) БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛIКУ 10 "ДЕБIТОРСЬКА АБОРГОВАНIСТЬ", затвердженого Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 8 жовтня 1999 р.237
Документальне оформлення касових операцiй вiдповiдає вимогам "Положення про ведення касових операцiй в нацiональнiй валютi в Українi", затверджених постановою правлiння НБУ вiд 15.12.2004 року №637
Залишки грошових коштiв по рахунках у банках пiдтверджено довiдками обслуговуючих банкiв i вiдповiдають даним синтетичного облiку.
Залишок грошових коштiв в нацiональнiй валютi станом на 31.12.2011 року складає 1 тис.грн.

РОЗКРИТТЯ IНФОРМАЦIЇ ПРО РЕАЛЬНIСТЬ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ ВIДПОВIДНО ДО ВСТАНОВЛЕНИХ НОРМАТИВIВ НАЦIОНАЛЬНИХ СТАНДАРТIВ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛIКУ.
За термiнами погашення товариство розрiзняє поточну та довгострокову кредиторську заборгованiсть. Протягом року Товариство здiйснювало операцiї з придбання виробничих запасiв у вiтчизняних постачальникiв.
Кредиторська заборгованiсть на кiнець звiтного перiоду :
-iншi довгостроковi зобов язання-343 тис.грн.
-вiдстроченi податковi зобов язання-270 тис.грн.
- кредиторська заборгованiсть за товари, роботи та послуги-1907 тис.грн. зi строком погашення в 2011 роцi;
-з авансiв одержаних-19 тис.грн.
- з бюджетом-19 тис.грн. зi строком погашення до 1-го мiсяця;
- зi страхування-14 тис.грн. зi строком погашення до 1-го мiсяця;
- з оплати працi-58 тис.грн. зi строком погашення до 1-го мiсяця;
- iншi поточнi зобов язання-1529 тис.грн. зi строком погашення до 12-ти мiсяцiв.
Кредиторської заборгованостi сумнiвної та безнадiйної заборгованостi не виявлено. Сума кредиторської заборгованостi пiдтверджена актами звiрки з постачальниками частково.
При вибiрковiй перевiрцi розрахункiв по заробiтнiй платi порушень дiючого законодавства України не встановлено. При вибiрковiй перевiрцi нарахування та сплати до бюджету податку з доходiв громадян iз заробiтної плати, iнших виплат, порушень не визначено. У товариствi нарахування заробiтної плати проводиться вiдповiдно до штатного розкладу та ПIСIБО 26 "Виплати робiтникам", затвердженого наказом МФУ вiд 28.10.2003 року №601.Виплата зарплатнi здiйснюється своєчасно. Загальнi витрати на оплату працi за 2011 рiк складають 1055 тис.грн.
При вибiрковiй перевiрцi розрахункiв з пiдзвiтними особами порушень дiючого законодавства України не встановлено. Пiдзвiтнi особи звiтують за всiма отриманими авансами вчасно.
При вибiрковiй перевiрцi розрахункiв з бюджетом, позабюджетними фондами та внескiв на соцiальнi заходи порушень дiючого законодавства України не встановлено.
Вибiрковою перевiркою встановлено ,що облiк та оцiнка забов'язань здiйснюється вiдповiдно ПОЛОЖЕННЯ (СТАНДАРТ) БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛIКУ 11 "ЗОБОВ'ЯЗАННЯ", затвердженого Наказом Мiнiстерства фiнансiв України вiд 31 сiчня 2000 р. N 20

РОЗКРИТТЯ IНФОРМАЦII ПРО ВЛАСНИЙ КАПIТАЛ , ЙОГО СТРУКТУРА, ВIДПОВIДНIСТЬ ОБЛIКУ ВИМОГАМ НАЦIОНАЛЬНИХ СТАНДАРТIВ БУХГАЛТЕРСЬКОГО ОБЛIКУ , СПЛАТА АКЦIОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ СТАТУТНОГО ФОНДУ.
Згiдно нової редакцiї Статуту Товариства, зареєстрованого 20.04.2011 року за реєстрацiйним номером11031050006013211, розмiр статуного капiталу складає 732 910 гривень.Статутний капiтал подiлений на 2 931 640 простих iменних акцiй номiнальною вартiстю 0,25 гривень кожна. Нова редакцiя Статуту новою редакцiєю Статут Вiдкритого акцiонерного товариства "запорiзький асфальтобетонний завод", первинно зареєстрованого Розпорядженням Запорiзької мiської ради народних депутатiв №2150 вiд 2 грудня 1996 року.
Дану редакцiю Статуту розроблено з метою приведення його положень у вiдповiдностi до вимог закону України "Про акцiонернi товариства" та визначення типу Товариства як Приватне Акцiонерне Товариство.
Статутний фонд сплачено в повному обсязi , вiдповiдає установчим документам, сплачено в установлений законодавством строк.

Акцiонери товариства, якi мають бiльш нiж 10% розмiру статутного фонду станом на 31.12.2011 року :
- Пiдприємство `Експлуатацiйне лiнiйне управлiння автошляхiв`-73291 акцiй-10% розмiру статуного капiталу;
-ТОВ "Асфальтобетон"-455376 акцiй-15,5331 % розмiру статутного капiталу;
- Фiзична особа-533999 акцiй-18% розмiру статутного фонду ;
- Фiзична особа-1224300 акцiй-41,7616 % розмiру статутного капiталу.
Випуск цiнних паперiв зареєстровано Запорiзьким територiальним управлiнням Державної комiсiї з цiнних паперiв та фондового ринку 29 квiтня 2011 року за номером 15I08I1I10.Форма випуску бездокументарна.

Власний капiтал станом на 31.12.2011 року сформовано:
- статутний фонд-733 тис.грн.;
- додатковий вкладений капiтал-5622грн.;
- резервний капiтал-21 тис.грн.
- непокритий збиток-827 тис.грн.
Власний капiтал вiдображено в балансi одночасно з вiдображенням активiв i зобов' язань, якi призводять до його змiн. Я вважаю, що статтi роздiлу 1 пасиву балансу достовiрно оцiненi i дають правдиве i неупереджене уявлення про власний капiтал пiдприємства станом на 31.12.2011оку .
Розкриття iнформацiї про власний капiтал вiдповiдає вимогам стандарту бухгалтерського облiку №5

Вiдповiднiсть чистих активiв вимогам законодавства.
Чистi активи Товариства станом на 31.12.2011 року складають
5549 тис.грн. Вартiсть чистих активiв Товариства значно бiльша вiд статутного капiталу. Вимоги п.3 ст.155 Цивильного кодексу України дотримуються.
Визначення вартостi чистих активiв проводились на пiдставi "Методичних рекомендацiй щодо визначення вартостi чистих активiв акцiонерних товариств", якi схваленi рiшенням ДКЦПФР вiд 17.11.2004 року № 485.

Розкриття iнформацiї про подiї, якi вiдбулися протягом звiтного перiоду та можуть вплинути на фiнансово-господарський стан емiтента та призвести до значної змiни вартостi його цiнних паперiв, визначених частиною 1 статтi 41 Закону України "Про цiннi папери та фондовий ринок"

Рiшення про розмiщення цiнних паперiв на суму, що перевищує 25 вiдсоткiв статутного капiталу- за даними Товариства не приймалось.
Фактiв лiстингу або делiстингу цiнних паперiв на фондовiй бiржi не має.
Змiна складу посадових осiб-
Загальними Зборами акцiонерiв Товариства, якi вiдбулися 17.04.2011р., прийнято рiшення лiквiдувати Правлiння та Ревiзiйну комiсiю Товариства, а склад Наглядової ради змешити до двох осiб. Виконавчий орган Товариства за рiшенням Зборiв було утворено у складi однiєї особи - Директор Товариства. Здiйснення перевiрок фiнансово-господарської дiяльностi Товариства покладено на аудитора, не пов'язаного майновими iнтересами з Товариством.
У зв'язку зi змiною структури та кiлькiсного складу органiв Товариства Зборами були припиненi повноваження Голови та членiв Правлiння, Голови та членiв Ревiзiйної комiсiї Товариства, а також одного члена Наглядової ради. Директор Товариства обраний Наглядовою радою на першому її засiданнi:
Посадова особа - Голова правлiння Елькiн Євген Аркадiйович звiльнен з посади 17.04.2011р.
Посадова особа - Директор Елькiн Євген Аркадiйович призначен на посаду 17.04.2011р.
Посадова особа - Член правлiння Осинський Вiктор Олександрович звiльнен з посади 17.04.2011р.
Посадова особа - Член правлiння Попова Iрина Олександрiвна звiльнена з посади 17.04.2011р.
Посадова особа - Член Наглядової ради Рижков Сергiй Володимирович звiльнен з посади 17.04.2011р. у зв'язку зi зменшенням кiлькiсного складу Наглядової ради до двох осiб.
Посадова особа - Голова Ревiзiйної комiсiї Дмитренко Людмила Борисiвна звiльнена з посади 17.04.2011р.
Посадова особа - Член Ревiзiйної комiсiї Гейко Наталiя Iванiвна звiльнена з посади 17.04.2011р.
Повноваження двох членiв Наглядової ради Товариства були подовженi на наступний термiн згiдно Статуту
Змiна власникiв акцiй, яким належить 10 i бiльш вiдсоткiв голосуючих акцiй- за даними товариства не має.
Рiшення емiтента про утворення, припинення його фiлiй, представництв не приймалось.
Рiшення вищого органу емiтента про зменшення розмiру статутного фонду не приймалось.
Порушення справи про банкрутство товариства, винесення ухвали про його санацiю- не приймалось.
Рiшення вищого органу товариства або суду про припинення або банкрутство товариства не приймалось.
Прийняття рiшення про викуп власних акцiй- не приймалось
Отримання позики або кредиту на суму, що перевищує 25 вiдсоткiв активiв емiтента-не приймалось.

РОЗКРИТТЯ IНФОРМАЦII ЩОДО ОБСЯГУ ЧИСТОГО ПРИБУТКУ ПIДПРИЄМСТВА.
В бухгалтерському облiку Товариства забезпечено незмiннiсть методiв облiку реалiзацiї послуг та iх собiвартостi. Для визначення доходу Товариством використовується метод нарахування.
У звiтi про фiнансовi результати надано користувачам повну iнформацiю про доходи, витрати, прибутки та збитки вiд дiяльностi за 2011 рiк.
За 2011 рiк Товариством отримано доходiв 12518 тис.грн. без ПДВ
Для облiку доходiв було використано рахунки 7-го класу. Товариство достовiрно розподiляє за елементами та ознаками доходи на рахунках бухгалтерського облiку згiдно з дiючими вимогами Iнструкцiї "Про застосування Плану рахункiв бухгалтерського облiку активiв, капiталу, зобов язань та господарських операцiй пiдприємств i органiзацiй", затверджених наказом МФУ вiд 30.11.1999 року №291.
Оцiнка собiвартостi реалiзованих послуг, товарiв та iнших активiв пiдприємства, якi були реалiзованi за поточний рiк, здiйснено згiдно стандарту бухгалтерського облiку "Запаси".Значних порушень , якi суттєво впливають на основнi показники звiтностi не встановлено.
Для облiку витрат використано рахунки витрат класу 9. Товариство достовiрно розподiляє за елементами та ознаками витрати по рахунках бухгалтерського облiку 9-го класу згiдно з дiючими вимогами Iнструкцiї "Про застосування Плану рахункiв бухгалтерського облiку активiв, капiталу, зобов язань та господарських операцiй пiдприємств i органiзацiй", затверджених наказом МФУ вiд 30.11.1999 року №291.
Витрати Товариства за 2011 рiк склали 13035 тис.грн.
Фiнансовий збиток вiд звичайної дiяльностi складає 517 тис.грн. Фiнансовий результат вiдображено достовiрно та точно, згiдно дiючого законодавства та нормативних актiв.
Облiкова политика Товариства Iнаказ№13 вiд 04.01.2011 р.I, розподiл доходiв по группам , здiйснено згiдно положення бухгалтерського облiку 15 "Доход".
Облiк доходiв та витрат вiдповiдає вимогам положення бухгалтерського облiку №3 "Звiт про фiнансовi результати".
Состав та суми витрат, вiдображених в статях "Iншi операцiйнi витрати" та "Iнши витрати", здiйснено згiдно положення бухгалтерського облiку 16 "Витрати"

СТАН КОРПОРАТИВНОГО УПРАВЛIННЯ (В ТОМУ ЧИСЛI СТАН ВНУТРIШНЬОГО АУДИТУ)
Отримавши належну iнформацiю та зiбравши необхiднi аудиторськi докази для висловлення аудиторської думки, Аудитор повiдомляє, що ним не знайдено доказiв про наявнiсть суттєвих розбiжностей мiж принципами корпоративного управлiння, якi iснують в Товариствi, у порiвняннi з принципами запровадженими дiючим законодавством України. Внутрiшнiй аудит вiдсутнiй.
За результатами виконаних процедур перевiрки стану корпоративного управлiння у тому числi внутрiшнього аудиту вiдповiдно до Закону України "Про акцiонернi товариства" можна зробити висновок:
1) прийнята та функцiонуюча система корпоративного управлiння у товариствi вiдповiдає вимогам Закону України "Про акцiонернi товариства" та вимогам Статуту,
2) "Iнформацiя про стан корпоративного управлiння", наведена у рiчному фiнансовому звiтi, складена в усiх суттєвих аспектах вiдповiдно до вимог "Положення про розкриття iнформацiї емiтентами цiнних паперiв", затверджених рiшенням Комiсiї вiд 30.10.2009 №1355, зареєстрованих в Мiнiстерствi юстицiї України 25.01.2010 за №80I17375.

РОЗКРИТТЯ IНФОРМАЦIЇ IДЕНТИФIКАЦIЇ ТА ОЦIНКИ АУДИТОРОМ РИЗИКIВ ВИКРИВЛЕННЯ ФIНАНСОВОЇ ЗВIТНОСТI ВНАСЛIДОК ШАХРАЙСТВА.
При проведеннi iдентифiкацiї та оцiнки аудиторських ризикiв суттєвого викривлення фiнансової звiтностi внаслiдок шахрайства вiдповiдно вимог МСА 240 "Вiдповiдальнiсть аудитора, що стосується шахрайства, при аудитi фiнансової звiтностi") не виявлено обставин, що свiдчать про можливiсть шахрайства.

ВИКОНАННЯ ЗНАЧНИХ ПРАВОЧИНIВ АКЦIОНЕРНИМ ТОВАРИСТВОМ.
У звiтному перiодi компанiєю не здiйснювались значнi (10 i бiльше вiдсоткiв вартостi активiв товариства, за даними останньої рiчної фiнансової звiтностi) правочини та не приймались рiшення про здiйснення таких правочинiв.
Розкриття iнформацiї щодо наявностi суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю та iншою iнформацiєю, що розкривається емiтентом цiнних паперiв та подається разом з фiнансовою звiтнiстю.
На пiдставi наданих до аудиторської перевiрки документiв нами не виявлено суттєвих невiдповiдностей мiж фiнансовою звiтнiстю, що пiдлягала аудиту, та iншою iнформацiєю, що розкривається емiтентом цiнних паперiв та подається до НКЦПФР разом з фiнансовою звiтнiстю не встановлено.

ВИСНОВОК.
Концептуальною основою фiнансової звiтностi, що використана Товариством для пiдготовки наданих фiнансових звiтiв, є Нацiональнi стандарти бухгалтерського облiку.
Бухгалтерський облiк базується на принципах єдиної журнально-ордерної форми з використанням програми. Органiзацiя та методологiя бухгалтерського облiку в товариствi вiдповiдає вимогам Закону України "Про бухгалтерський облiк та фiнансову звiтнiсть" вiд 16.07.1999 року №996, затвердженим нацiональним стандартам бухгалтерського облiку та iншим нормативним документам з питань органiзацiї бухгалтерського облiку в Українi. Обрана облiкова полiтика, обумовлена в Наказi "Про органiзацiю бухгалтерського облiку в 2011 роцi" вiд 12.01.2011 року №1 протягом 2011 року незмiнна.
Ми вважаємо, що проведена нами аудиторська перевiрка дає обгрунтовану пiдставу для висловлення думки незалежного аудитора. Вiдповiдно до Мiжнародних стандартiв аудиту, зокрема Мiжнародних стандартiв № 700,701,720, враховуючи те, що перевiрка проведена вибiрковим методом та аудитор не брав участi в рiчнiй iнвентаризацiї, висловлюємо умовно-позитивну думку про те, що фiнансова звiтнiсть Товариства справедливо i достовiрно вiдображає його фiнансовий стан на дату складання звiтностi, вiдповiдає облiковiй полiтицi пiдприємства , Нацiональним положенням (стандартам ) бухгалтерського облiку та вимогам чинного законодавства України.

IНФОРМАЦIЯ ПРО АУДИТОРА.
Назва: Приватний пiдприємець Чистiк Олена Геннадiївна.
Свiдоцтво про включення до реєстру Аудиторських фiрм №2581, видане рiшення АПУ України №100 вiд
30.03.2001р.
Вiдомостi про аудитора: Чистiк Олена Геннадiївна, сертификат серiї А№002266, виданий згiдно рiшення АПУ №25 вiд 01.06.1995 року, дiя якого продовжена згiдно рiшення АПУ вiд 21 травня 2009 року №202I2 до 01.06.2014 р.
Мiсце проживання: м.Запорiжжя, вул.40 рокiв Радянської України 92I58.
Мiсце проведення аудиту: м.Запорiжжя, вул.40 рокiв Радянської України 92I58.
Пiдстава проведення аудиту: Договор б.н. вiд 17.02.2012 року.
Период проведення аудиту: З 17.03.2012 по 18.04.2012 року.
Інформація про основні види продукції або послуг, що їх виробляє чи надає емітент, перспективність виробництва окремих товарів, виконання робіт та надання послуг; залежність від сезонних змін; про основні ринки збуту та основних клієнтів; основні ризики в діяльності емітента, заходи емітента щодо зменшення ризиків, захисту своєї діяльності та розширення виробництва та ринків збуту; про канали збуту й методи продажу, які використовує емітент; про джерела сировини, їх доступність та динаміку цін; інформація про особливості стану розвитку галузі виробництва, в якій здійснює діяльність емітент, рівень впровадження нових технологій, нових товарів, його положення на ринку; інформація про конкуренцію в галузі, про особливості продукції (послуг) емітента; перспективні плани розвитку емітента; кількість постачальників за основними видами сировини та матеріалів, що займають більше 10 відсотків в загальному об'ємі постачання Предметом дiяльностi Товариства є виробництво гарячих асфальтобетонних сумiшiв. Крiм виробництва основної продукцiї пiдприємство також проводить ремонтно-будiвельнi та ремонтно-дорожнi роботи.
Дiяльнiсть заводу вiдноситься до сизонної, основний перiод роботи з 01 квiтня до 01 листопада. В зимовий перiод робiтники займаються капiтальними та поточними роботами по ремонту обладнання. Через вiдсутнiсть коштiв в бюджетi мiста завод працює на половину своєї виробничої мощi.
Основним ринком збуту продукцiї Товариства є територiя мiста Запорiжжя та Запорiзької областi, тому що продукцiя не пiдлягає зберiганню.
Основними клiєнтами є мiськi дорожнi управлiння та "ЕЛУАШ".
Основнi ризики дiяльностi емiтента є пошкодження або знищення виробничого обладнання, а також можливiсть втрати великих клiєнтiв.
Заходи щодо зменшення ризикiв, захисту своєї дiяльностi: Основним заходом щодо зменшення ризикiв та захисту своєї дiяльностi є гнучка полiтика цiноутворення, та постiйнi заходи по реконструкцiї та оновленню основних засобiв.
Заходи розширення виробництва та ринкiв збуту: висока якiсть надання послуг, пошук нових клiєнтiв та модернiзацiя основних засобiв.
Канали збуту та методи продажу: Канали збуту та методи продажу - прямi, без посередникiв. Замовниками на виробництво продукцiї Товариства є будiвельнi органiзацiї, мiськi дорожнi управлiння та "ЕЛУАШ" В бiльшостi продукцiя реалiзується крупним клiєнтам, якi вже спiвпрацюють з Товариством i у яких постiйно є необхiднiсть використання в своїй дiяльностi продукцiї Товариства. Канали збуту розробляються шляхом конкретних пропозицiй.
Джерела сировини: Українськi виробники сировини. Пiдприємство має 5 постачальникiв за основними видами сировини та матерiалiв, що займають бiльше 10 % у загальному об'ємi постачання.
Доступнiсть сировини: проблем з доступнiстю сировини у пiдприємства не виникає.
Динамiка цiн на сировину: Спостерiгається постiйне пiдвищення цiн на сировину, яке напряму залежнiсть вiд iнфляцiйних процесiв в країнi.
Особливостi стану розвитку галузi виробництва та продукцiї (послуг) емiтента: Особливiсть продукцiї заводу в тому, що вона не пiдлягає зберiганню. Цим пояснюється дуже вузький ринок збуту.
Впровадження нових технологiй та нових товарiв Товариством не здiйснюється.
Положення емiтента на ринку: Емiтент на ринку є досить вiдомим пiдприємством у своїй галузi, має добру дiлову репутацiю.
Iнформацiя про конкуренцiю в галузi: Конкурентом Товариства може виступати будь-яке пiдприємство з аналогiчним видом дiяльностi. Вплив конкуренцiї незначний.
Перспективнi плани розвитку емiтента: Збiльшення потужностей виробництва, енергозберiгання.
Інформація про основні придбання або відчуження активів за останні п'ять років. Якщо підприємство планує будь-які значні інвестиції або придбання, пов'язані з його господарською діяльністю, їх необхідно описати, включаючи суттєві умови придбання або інвестиції, її вартість і спосіб фінансування Протягом останнiх п'яти рокiв змiни вартостi активiв Товариства вiдбувалися тiльки за рахунок введення в експлуатацiю чи продажу основних засобiв (нерухоме майно, транспортнi засоби). Наприклад, в 2007 роцi було введено в експлуатацiю ОЗ вартiстю 300,3 тис.грн., в 2008 роцi - на суму 18 тис.грн., в 2009 роцi - вартiсть основних засобiв збiльшено на 242 тис.грн.
Суттєве збiльшення активiв вiдбулося в 2010 роцi за рахунок дооцiнки вартостi асфальтозмiшувальної установки. Вартiсть об'єкту дооцiнки склала 5 909 480 грн. Дооцiнка проводилась виключно шляхом залучення експертної оцiнки. Експертну оцiнку проводила Центральнi бiржа "Запорiжжя".
В 2011 роцi значної змiни вартостi активiв не було: введено в експлуатацiю ОЗ вартiстю 24 тис.грн., вилучено з експлуатацiї ОЗ вартiстю 75 тис.грн.
Активи утримуються за власнi кошти Товариства.
Найближчим часом значних iнвестицiй чи придбань пiдприємство не планує.
Інформація про основні засоби емітента, включаючи об'єкти оренди та будь-які значні правочини емітента щодо них; виробничі потужності та ступінь використання обладнання; спосіб утримання активів, місцезнаходження основних засобів. Екологічні питання, що можуть позначитися на використанні активів підприємства, інформація щодо планів капітального будівництва, розширення або удосконалення основних засобів, характер та причини таких планів, суми видатків, в тому числі вже зроблених, опис методу фінансування, прогнозні дати початку та закінчення діяльності та очікуване зростання виробничих потужностей після її завершення На кiнець звiтного перiоду пiдприємство має на балансi основнi засоби виробничого та невиробничтого призначення первiсною вартiстю 103141 тис.грн., бiльшiсть з яких складають машини та обладнання для виробництва асфальто-бетону. Основнi засоби вiдображенi в облiку за фактичними витратами на їх придбання, доставку, встановлення, спорудження та виготовлення i згрупованi:
будинки та споруди - 1044 тис.грн.;
машини та обладнання - 101329 тис.грн.;
транспортнi засоби - 594 тис.грн.;
iнструменти та прилади - 88 тис.грн.;
iншi основнi засоби - 11 тис.грн.;
бiблiотечнi фонди - 1 тис.грн.;
малоцiннi необоротнi МА - 73 тис.грн.;
iнвентарна тара - 1 тис.грн.
Протягом року суттєвого придбання основних засобiв не було. Введено в експлутатацiю обладнання вартiстю 7 тис.грн., iнструменти (5 тис.грн.), малоцiннi НМА (4 тис.грн.) та iншi основнi заосби вартiстю 8 тис.грн. Коефiцiєнт оновлення становить 0,02.
Вмлучено з експлуатацiї ОЗ вартiстю 675 тис.грн., коефiцiєнт вибуття становить 0,07.
Амортизацiя основних засобiв на протязi звiтного перiоду визначалась методом прямолiнiйного нарахування та нараховувалась щомiсячно. Нарахування амортизацiї по основних засобах здiйснювалось у вiдповiдностi з дiючими нормами амортизацiйних вiдрахувань ст.144 Податкового кодексу України. За звiтний рiк сума нарахованого зносу (амортизацiї) основних засобiв склала 1055 тис.грн., ступiнь зносу в середньому становить 94%.
Згiдно облiкової полiтики Товариства амортизацiя по малоцiнним необоротним МА нараховується у розмiрi 100% при введеннi в експлуатацiю.
Основних засобiв переданих на комiсiю чи заставу, на кiнець звiтного перiоду пiдприємство не має. Товариство орендує примiщення пiд офiс площею 70м.кв. за адесою: м.Запорiжжя, вул.Гончарова,20. Значних правочинiв щодо об'єктiв оренди протягом року не було.
Всi основнi засоби використовуються за призначенням, обмежень на використання не iснує.
Активи утримуються за власнi кошти Товариства.
Мiсцезнаходження основних засобiв: м.Запорiжжя, вул.Краснова,12.
Ступiнь використання основних засобiв в середньому становить 90%.
На пiдприємствi постiйно проводиться робота по належному утриманню активiв.
Екологiчнi фактори майже не позначаються на використаннi активiв пiдприємства.
На найближче майбутнє пiдприємство планує удосконалення асфальтозмiшувальних установок встановленням рукавного фiльтру.
Інформація щодо проблем, які впливають на діяльність емітента; ступінь залежності від законодавчих або економічних обмежень Причинами, якi стримують розвиток виробництва Товариства, є не завжди достатнiй попит на продукцiю, завелика ступiнь зносу основних засобiв, конкуренцiя в галузi, матерiалоємнiсть виробництва, високi цiни на сировину та нове обладнання, недостатнiсть оборотних активiв. Але головною причиною отриманого по результатам дiяльностi в 2011 роцi збитку є неплатоспроможнiсть споживачiв та залежить вiд законодавчих обмежень.
Ступiнь залежностi вiд законодавчих обмежень становить 30%.
Інформація про факти виплати штрафних санкцій (штраф, пеня, неустойка) і компенсацій за порушення законодавства Пiдприємство проводить свою дiяльнiсть з дотриманням всiх норм чинного законодавства.
Суттєвих фактiв порушення законодавства протягом звiтного року не було.
Опис обраної політики щодо фінансування діяльності емітента, достатність робочого капіталу для поточних потреб, можливі шляхи покращення ліквідності за оцінками фахівців емітента Джерелом власного капiталу Товариства є кошти його учасникiв. Iнших джерел фiнансування пiдприємство не має. Фiнансування дiяльностi пiдприємства вiдбувається за рахунок господарської дiяльностi. В поточнiй дiяльностi Товариству недостатньо власного робочого капiталу тому планується в подальшому залучення позик та кредитiв.
Можливi шляхи покращення лiквiдностi пiдприємства - це модернiзацiя виробництва.
Інформація про вартість укладених, але ще не виконаних договорів (контрактів) на кінець звітного періоду (загальний підсумок) та про очікувані прибутки від виконання цих договорів Завод працює за договiрними зобов'язаннями i станом на 31.12.2011р. укладених, але не виконаних договорiв, строк виконання яких закiнчується в звiтному роцi, Товариство не має.
Стратегія подальшої діяльності емітента щонайменше на рік (щодо розширення виробництва, реконструкції, поліпшення фінансового стану, опис істотних факторів, які можуть вплинути на діяльність емітента в майбутньому) В поточному роцi Товариство має намiри впровадити виробництво нових марок асфальто-бетону та збiльшити обсяг ремонтно-будiвельних та ремонтно-дорожнiх робiт шляхом пошуку замовникiв.
Опис політики емітента щодо досліджень та розробок Емiтент не має вiдповiдної бази для проведення будь-яких дослiджень та розробок.
За звiтний рiк на дослiдження та розробку компанiя не понесла жодних витрат.
Інформація щодо судових справ, стороною в яких виступає емітент, його дочірні підприємства або його посадові особи (дата відкриття провадження у справі, сторони, зміст та розмір позовних вимог, найменування суду, в якому розглядається справа, поточний стан розгляду). У разі відсутності судових справ про це зазначається Номер судової справи, Дата вiдкриття, Дата закриття, Ким розглядалась, Предмет спрору, Позивач, Вiдповiдач, Результат:
- №28I57I10, 15.01.2011р., 14.03.2011р., Господарський суд Одеської областi, стягнення 363836,0 грн., ПрАТ ЗАБЗ, ПП Полiцентрсервiс, виграно, вiдкрито виконавче провадження;
- №5005I2395I2011, 20.01.2011р., 22.03.2011р., Господарський суд Днiпропетровської областi, пеня 7194,0 грн., ПрАТ ЗАБЗ, ТОВ "Стройекспорт", виграно, стягнуто кошти;
- №6I5009I171I11, 14.01.2011р., 18.05.2011р., Господарський суд Запорiзької областi, Донецький апеляцiйний господарський суд, стягнення боргу 69015,00 грн., ПрАТ ЗАБЗ, ТОВ "Мега Тек", виграно, вiдкрито виконавче провадження;
- №2а-0870I4639I11, 25.05.2011р., триває, Запорiзький окружний адмiнiстративний суд, податкове повiдомлення рiшення 117155,21 грн. орендної плати, ПрАТ ЗАБЗ, ДПI у Жовтневому районi м.Запорiжжя, частково виграно, подано апеляцiйну скаргу;
- №7I5009I4285I11, 29.07.2011р., 16.11.2011р., Господарський суд Запорiзької областi,
Донецький апеляцiйний господарський суд, стягнення боргу 664000,00 грн., ПрАТ ЗАБЗ, КП ЕЛУАШ, виграно, стягнуто кошти;
- №2I5009I5333I11, 07.09.2011р., 07.11.2011р., Господарський суд Запорiзької областi, визнання недiйсним договору, КП ЕЛУАШ, ПрАТ ЗАБЗ, виграно, вiдмовлено в позовi;
- №28I253I10, 31.10.2011р., 21.11.2011р., Господарський суд Запорiзької областi, стягення боргу 13700,00 грн., ПрАТ ЗАБЗ, ДП "Запорiзький облавтодор", виграно, стягнуто кошти;
- №4I5009I8083I11, 26.12.2011р., 25.01.2012р., Господарський суд Запорiзької областi, стягнення штрафу 3398,00 грн., ПП Крембiтпостач, ПрАТ ЗАБЗ, частково програно;
- №15I5009I8177I11, 29.12.2011р., 19.01.2012р., Господарський суд Запорiзької областi,
стягнення штрафу, 1377,0 грн., ТОВ ТД Укрнафтотрейд, ПрАТ ЗАБЗ, частково програно.
Інша інформація, яка може бути істотною для оцінки інвестором фінансового стану та результатів діяльності емітента, у тому числі, за наявності, інформацію про результати та аналіз господарювання емітента за останні три роки у формі аналітичної довідки в довільній формі Протягом звiтного Товариство працювало без припинення дiяльностi, накладання арешту на банкiвськi рахунки не було. Протягом останнiх трьох рокiв справи щодо банкрутства Товариства не порушувались, дiї по економiчному оздоровленню (сануванню) не здiйснювались.
З урахуванням фактичних результатiв дiяльностi за 2011 рiк, фiнансовий стан Товариства характеризується такими показниками:

№ пIп Показники На 31.12.2010р. На 31.12.2011р.
1. Коефiцiєнт абсолютно лiквiдностi 0,07 0
2. Коефiцiєнт загальної лiквiдностi 1,0 1,1
3. Коефiцiєнт фiнансової стiйкостi 0,6 0,6
4. Коефiцiєнт покриття зобов'язань
власним капiталом 0,7 0,7
На пiдставi розрахункiв можливо зробити висновок, що фiнансовий стан товариства в порiвняннi з 2010 роком погiршився.

Наведена у звiтi iнформацiя є достатньою для оцiни iнвестором фiнансового стану та результатiв дiяльностi емiтента.
Аналiтична довiдка про результати та аналiз господарювання емiтента за останнi три роки фахiвцями емiтента не складалась.